ankara odyolojiİşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi

İşitme Cihazı ÜrünleriUnitronİşitme Cihazı ÜrünleriAnasayfa

 • Pure Tone
 • Unitron
 • Exsilent
 • Sebotek
 • Hansaton
 • Bernafon

Unitron İşitme Cihazları

Unitron Latitude 8

Unitron Latitude 8Unitron Latitude 8Otomatik Performans ve Kablosuz Bağlantı

Otomatik performans ve kablosuz bağlantı dahil olmak üzere birçok endüstri öncelikli özellikleri ile gelişmiş bir işitme cihazı. Bu gizli stilleri ve yaşam tarzınıza uyacak şekilde çeşitli renkleri mevcuttur.

Kişiselleştirme Özellikleri

• Kablosuz teknoloji
• Premium yenilikleri ve Gizli stilleri
• Otomatik programlar

Latitude ™ - Herhangi bir yaşam tarzı için Premium yenilikleri

Latitude ™, benzersiz performans sağlayan, genellikle prim işitme cihazları sadece bulunan birçok teknolojilere sahiptir.Gelişmiş bir otomatik performans ve kablosuz bağlantı ile kolay, rahat bir dinleme deneyimi yaşayın.

Unifi ™ Kablosuz Sistem

Üstün sizin işitme cihazları ve TV, cep telefonu, ses cihazları ve daha arasındaki otomatik iletişim ile kolaylık işitme ve dinleme sağlar.

AutoPro ™ 2

Eğer çeşitli dinleme durumlar arasında hareket ettikçe, AutoPro ™ 2 sorunsuz geçişler rahat bir dinleme deneyimi sağlamak. Sessiz ortamlarda ve gürültülü ortamlarda: AutoPro2 otomatik program dinleme ortamlarında iki kategori ayarlarını optimize etmiştir.

Konuşma iyileştirme LD

Adaptif yönlü mikrofon size açık, anlaşılır konuşmanın nerede olursanız keyfini yardımcı olur. Oturumda kaçırmayın böylece Plus, gelişmiş konuşma geliştirme konuşma güçlendirir.

Geri besleme yönetim sistemi

Feedback yönetimi sistemi, işitme cihazları daha az şans geribildirim nedeniyle ıslık ile rahat bir dinleme deneyimi sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Antishock ™

Antishock ™ hemen çatırdama bir kapı dövünmesi veya yemekler gibi ani ve sarsıcı sesleri algılar ve çevrenizdeki diğer seslerin kalitesini koruyarak, onları rahat ettirmek için bunları azaltır.

MyMusic ™

MyMusic ™ genel dinleme deneyimi ve en sevdiğiniz müzik beğenisini geliştirmek için her nota netliğini artıran özel bir ayardır.

Akıllı Kontrol

Bu isteğe bağlı uzaktan kumanda size ses kontrolü gibi özellikleri ayarlamak veya dinleme tercihlerinize SmartFocus sağlar. Bu, çok gizli derece ergonomik ve kolay.

Ücretsiz! Online İşitme Testi Yaptırmak İstermisiniz?

Size Özel Hazırlanan İşitme Sistemi

ankara odyoloji ücretsiz işitme testi
TEST İÇİN TIKLAYINIZ
 1. bernafon
 2. hansaton
 3. sebotek
 4. exsilent
 5. unitron
 6. pure-tone
e-bülten