ankara odyolojiİşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi

İşitme Cihazı ÜrünleriWidexİşitme Cihazı ÜrünleriAnasayfa

 • Rexton, işitme teknolojisinin herkes tarafından erişilebilir olması temelinde kurulmuştur.
 • Bernafon
 • Autel
 • Pure Tone
 • Unitron
 • Hansaton

Widex İşitme Cihazları Ankara

Widex, 1956 yılında Danimarka'da kurulan bir aile şirketidir. Bugün ise, dünyanın en büyük işitme cihazı üreticilerinden biridir. Widex cihazları 100’den fazla ülkede satılır. Widex İşitme Cihazları Şirketi 'nin dünya genelinde yaklaşık 4,000 çalışanı vardır.

Bugün üretimde kullandığımız teknoloji çok az kişinin erişebileceği düzeydedir. Bu teknoloji bizi sektörde bir seviyeye taşıyarak haklı bir itibar kazandırmıştır. Gelişimimize önemli katkılar sağlayan bu yolculuğumuz ve üstün kablosuz teknolojimiz bize dünyanın en iyi dijital işitme cihazı üreticisi olarak inanılmaz fırsatlar sunmuştur.


Widex İşitme Cihazları

Ankara Odyoloji İşitme Cihazları Merkezi olarak misyonumuz müşterilerimize en iyi işitme cihazlarını sunmaktır. Sektördeki en gelişmiş ve doğal sesi sunan ürünlerimiz müşterilerimize kolaylıkla bağlanma ve iletişime geçme imkanı vermektedir. İnsanların duymalarına yardım etmek bizim işimizdir.

Ankara Odyoloji İşitme Cihazları Merkezi yalnızca ileri teknoloji altyapısına uygun ve kaliteli ürünler kullanır. Bu yüzden işitme cihazı ürünlerini en kaliteli üreticilerden direkt olarak temin eder.


ÜRÜNÜ DETAYLI İNCELEYİN ☛

Ücretsiz! Online İşitme Testi Yaptırmak İstermisiniz?

Size Özel Hazırlanan İşitme Sistemi

ankara odyoloji ücretsiz işitme testi
TEST İÇİN TIKLAYINIZ
 1. rexton
 2. bernafon
 3. autel
 4. pure-tone
 5. unitron
 6. hansaton