ankara odyolojiİşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi

İşitme Cihazı ÜrünleriUnitronİşitme Cihazı ÜrünleriAnasayfa

 • Pure Tone
 • Unitron
 • Exsilent
 • Sebotek
 • Hansaton
 • Bernafon

Unitron İşitme Cihazları

Unitron 360 +

Unitron 360 +Unitron 360 +Ödün Vermeden Güç. Kesintisiz Yaşam.

360 ™ + ödün vermeden her gün ihtiyacınız olan güç, bütün gün, sağlar.

Kişiselleştirme Özellikleri

• Konuşma iyileştirme SP
• AutoPro ™ 2
• Akıllı Kontrol

360 ™ + ödün vermeden her gün ihtiyacınız olan güç, bütün gün, sağlar. Ses bilincinde olmak ve konfor dinlerken Şimdi, konuşma anlayışı artırabilir, dayanıklılığı ile tüm güvenebileceğiniz, dinleme durum desinler.

360 + total işitme kaybı şiddetli için amaç-inşa eden yenilikçi bir süper güç işitme cihazıdır. 360 + ihtiyacınız olan tüm güç ile, 120 dB işitme kaybına kadar uyuyor ve dayanıklılık yerleşik olduğu günlük yaşamın zorlu talepleri ile ayağa kalkar.

360 ™ - Performans

Özellikle ileri derecede işitme kaybı şiddetli için oluşturulmuş, 360 ™, daha kullanışlı güç ve işlevselliği ile ihtiyacınız olan herşeyi sunuyor.

Konuşma iyileştirme SP

Arka plan sesleri rahat bir düzeyde kalması sağlarken akıllıca konuşma tespit ederek, 360 +, önceden mümkün olandan konuşma için daha fazla amplifikasyon sağlar. Bu eşsiz teknoloji gibi, konuşmalar yapan televizyon seyrediyor ve araç içinde konuşmak gibi günlük dinleme durumlarda, geliştirmek için bir potansiyel sunmaktadır.

AutoPro ™ 2

Sessiz ve grup / parti gürültüsü: 360 + otomatik olarak iki ayrı dinleme destinasyonları arasında yer duyulabilirliğini optimize ederek uyarlar. Bu program ses farkındalık ödün veya manuel program değişiklikleri gerektirmeden, akıllıca ve sorunsuz değişen ortamlara uyum yönlü mikrofon kullanır.

Görüşleri yönetim sistemi

360 hızla algılar ve ses kalitesini etkilemeden, geri bastırır sofistike bir feedback yönetimi sistemi bulunuyor. Böylece güvenle utanç verici ıslık veya squealing tanıtılması endişe duymadan sesini kapatabilirsiniz.

Antishock ™

Böyle bir kapı çarpması ya da yemekler çatırdama gibi ani sesler size önemli rahatsızlığa neden olabilir. 360 antishock ™, bir işitme cihazı mevcut olan en gelişmiş darbe önleme teknolojisine sahip. Anında gibi düştü tuşları, sert bir zeminde topuklar ve oyuncaklar vurarak çocuklar gibi darbe sesleri, rahatsızlığını azaltırken antishock, çevresel sesleri ve konuşma devam farkındalık sağlar.

Gürültü azaltma

360 akıllıca gelişmiş dinleme konforu sunmak, ses farkındalık veya konuşma etkilemeden arka plan gürültüsünü azaltır.

Akıllı Kontrol

Bu isteğe bağlı uzaktan kumanda bir düğmeye dokunarak ses kontrolü ve dinleme programları ayarlamak için olanak sağlar. Son derece ihtiyatlı ve son derece kolay.

Ücretsiz! Online İşitme Testi Yaptırmak İstermisiniz?

Size Özel Hazırlanan İşitme Sistemi

ankara odyoloji ücretsiz işitme testi
TEST İÇİN TIKLAYINIZ
 1. bernafon
 2. hansaton
 3. sebotek
 4. exsilent
 5. unitron
 6. pure-tone
e-bülten